O firmě

Firma ZEMAN PEM se v České republice věnuje realizaci halových staveb, ocelových konstrukcí a opláštění.

Naše nabídka zahrnuje návrh konstrukce a projektovou přípravu, výrobu, dopravu a kompletní montáž nosné konstrukce ocelové haly, opláštění střechy a stěn, příslušenství – například střešní světlíky, okna, dveře, vrata, jeřábové dráhy, mostové jeřáby a další. Po dohodě můžeme Vaši zakázku realizovat kompletně včetně stavebních prací a projektu pro územní řízení a stavební povolení.

Firma ZEMAN PEM je dceřiná společnost rakouského stavebního a strojírenského koncernu ZEMAN, který již déle než 50 let dodává a realizuje stavby z ocelových konstrukcí po celé Evropě. Součástí koncernu se v roce 2003 stala mezinárodně působící společnost PEM, specializující se na výstavbu ocelových hal. Spojením vznikla moderní a výkonná firma jedinečného formátu v oblasti ocelových konstrukcí a výstavby montovaných hal a jiných objektů. V rámci tohoto spojení došlo ke sloučení obou českých poboček do jedné firmy ZEMAN PEM.

Dnes se koncern firmy ZEMAN skládá z 20 firem z celé Evropy s více než 550 zaměstnanci. Z dlouholetého působení na trhu jsme získali bohaté zkušenosti a know-how, na které se můžete plně spolehnout. Dodávky a montáž našich konstrukcí provádíme po celé Evropě.

Náš recept na úspěch

Inovace, kvalita, rychlost a dodržovaní termínů

Využijte našich zkušeností a know-how ve Váš prospěch!

www.zeman-stahl.com/
www.pem.com