Skladové haly

Stavíme skladové haly na míru

Naše skladové haly se přizpůsobí vašim požadavkům

Problém s uskladněním materiálu, produktů, surovin či dalších věcí … to vyřeší skladová hala! 

Navrhneme Vám skladovou halu dle Vašich požadavků na volný prostor v hale, funkční využití a v neposlední řadě i na celkový architektonický vzhled.

Skladové haly

Proč právě skladové haly od nás?

Náš konstrukční systém ocelových hal ZEMAN PEM nemá žádné typové rozměry. Každá hala je originál připravený přesně pro jednotlivý stavební záměr. Haly mohou být jednolodní nebo vícelodní s různou výškou a sklonem střechy. Délka, šířka a výška haly není omezena a není ani třeba dodržovat žádné moduly pro vzdálenost nosných sloupů. Rozměr ocelové haly a rozpětí podpor přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

Díky naší velmi otevřené koncepci dokážeme zrealizovat i velmi specifické a atypické halové konstrukce.

 

Navrhněte si Vaši skladovou halu v našem 3D-konfigurátoru.

Využijte náš bezplatný, snadno ovladatelný 3D Konfigurátor haly pro první návrh Vašeho projektu.

Zvolte si typ skladové haly, její rozměry, barevný koncept, typ stěnového a střešního opláštění, typ a množství oken, vrat a dveří a mnoho dalších prvků.

Ke svému návrhu se můžete kdykoli vrátit a upravit jej. Pokud nám Váš návrh zašlete, rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

3D konfigurátor

Skladové haly

Vyberte si z našeho technického řešení

Hlavní nosná ocelová konstrukce haly může být vyrobena ze svařovaných ocelových plnostěnných prvků z plechů, standardních válcovaných profilů, příhradových konstrukcí nebo speciálních SIN nosníků.
Pro opláštění střechy a stěn včetně příslušenství existuje mnoho řešení – záleží jen na Vás, jaké materiály a provedení Vám bude nejvíce vyhovovat.

Co vše pro Vás uděláme?

Naše nabídka zahrnuje návrh konstrukce projektovou přípravu, výrobu, dopravu a kompletní montáž nosné konstrukce ocelové halyopláštění střechy a stěnpříslušenství – například střešní světlíky, okna, dveře, vrata, jeřábové dráhy, mostové jeřáby a další.

Po dohodě můžeme Vaši zakázku realizovat kompletně včetně stavebních prací a projektu pro územní řízení a stavební povolení.

Náš recept na úspěch?

Inovace, kvalita, rychlost a dodržovaní termínů

Využijte našich zkušeností a know-how ve Váš prospěch!

Skadové haly

Napište nám

Na základě Vaší představy o nové hale Vám zpracujeme konkrétní návrh možného řešení montované haly včetně ceny. Stačí zaslat e-mailem skicu nebo popis Vašeho budoucího stavebního záměru. Inspirujte se ve fotogalerii našich realizovaných staveb.

Kontakty

 

Realizace – skladové haly – pro inspiraci

Prozkoumejte i další reference z realizovaných projektů.