Ocelové haly a montované konstrukce

Výstavba ocelových hal je doménou firmy ZEMAN PEM.

Co vše pro Vás uděláme?

  • návrh konstrukce a projektovou přípravu ocelové haly
  • výrobu, dopravu a kompletní montáž ocelové nosné konstrukce
  • opláštění střechy a stěn, včetně příslušenství a kompletace ocelové haly
Ocelové haly

Proč jsou naše ocelové haly lepší?

Náš konstrukční systém ocelových hal ZEMAN PEM nemá žádné typové rozměry. Každá hala je originál připravený přesně pro jednotlivý stavební záměr. Haly mohou být jednolodní nebo vícelodní s různou výškou a sklonem střechy. Délka, šířka a výška haly není omezena a není ani třeba dodržovat žádné moduly pro vzdálenost nosných sloupů. Rozměr ocelové haly a rozpětí podpor přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům. Díky naší velmi otevřené koncepci dokážeme zrealizovat i velmi specifické a atypické halové konstrukce.

Jak využít naše ocelové montované haly

Ocelové haly

Využijte naše kompletní poradenství

Potřebují Vaše skladovací haly sanaci a modernizaci? Jsme profesionály v tomto silně vzrůstajícím oboru a nabízíme Vám proto komplexní poradenství v oblasti statiky a stavební fyziky. Navrhneme konstrukční řešení a ekonomické provedení pro Vaše průmyslové, sportovní, výrobní a další haly.

Realizovali jsme již řadu náročných rekonstrukcí, vestaveb a přestaveb stávajících výrobních provozů. Provádíme čištění hal, návrh, výrobu i montáž nosné konstrukce. Zvláště při sanaci montované haly Vám doporučujeme komplexní úvahu a zhodnocení celé nové koncepce budovy.

 

Vyberte si z našeho technického řešení

Hlavní nosná ocelová konstrukce haly může být vyrobena ze svařovaných ocelových plnostěnných prvků z plechů, standardních válcovaných profilů, příhradových konstrukcí nebo speciálních SIN nosníků.
Pro opláštění střechy a stěn včetně příslušenství existuje mnoho řešení – záleží jen na Vás, jaké materiály a provedení Vám bude nejvíce vyhovovat.

Napište nám

Na základě Vaší představy o nové hale Vám zpracujeme konkrétní návrh možného řešení včetně ceny. Stačí zaslat e-mailem skicu nebo popis Vašeho budoucího stavebního záměru. Inspirujte se ve fotogalerii našich realizovaných staveb.

Kontakty

Naplánujte si svoji halu ve 3D konfigurátoru

Využijte náš bezplatný, snadno ovladatelný 3D Konfigurátor haly pro první návrh Vašeho projektu.

3D konfigurátor

Jak využít naše ocelové konstrukce a montované haly