Ocelová svařovaná konstrukce

Ocelová nosná konstrukce objektů od firmy ZEMAN PEM se může skládat z nejrůznějších typů rámových konstrukcí. Ty mohou být vyrobeny ze standardních válcovaných ocelových prvků jako plnostěnné či příhradové rámy nebo ze svařovaných prvků z ocelových silnostěnných plechů s proměnou výškou a šířkou. Díky tomuto variabilnímu systému můžete snadno zrealizovat prakticky jakýkoli návrh ocelové konstrukce haly či jiné kovové konstrukce, a to v jakýchkoli tvarech dle vašeho individuálního přání a návrhu architekta.

 

Z čeho se ocelová konstrukce skládá?

Základním prvkem systému jsou

  • ocelové rámy volného rozpětí
  • celové rámys vnitřními mezipodporami.

Ocelová konstrukce dále obsahuje:

  • štítové stěny
  • střešní a stěnová ztužidla
  • střešní vaznice
  • stěnové paždíky kotvení
  • rámy pro vrata
  • okna, dveře a střešní světlíky.
Nosná svařovaná konstrukce

 

Střešní vaznice a stěnové paždíky jsou běžně vyrobeny ze za studena tvarovaných pozinkovaných profilů z ocelových plechů. V případě halového jeřábu je nosná ocelová konstrukce doplněna o jeřábové konzoly a jeřábovou dráhu. Jednotlivé konstrukční prvky navrhujeme a vyrábíme na individuální přání zákazníka.

Montáže ocelových konstrukcí

Montáž ocelové konstrukce na stavbě provádíme běžně pouze sešroubováním, což příznivě ovlivňuje cenu za montážní práce. Na individuální přání zákazníka je možné provést i svařované konstrukce. Dodáme Vám také vnitřní mezistropy z ocelové konstrukce a trapézového plechu jako ztraceného bednění.

Nátěr a povrchová úprava ocelové nosné konstrukce

Ocelové díly chráníme proti korozi základními a vrchními krycími nátěry v barvě podle vašeho přání nebo kompletním žárovým pozinkováním celé nosné konstrukce. Antikorozní ochrana ocelových konstrukcí může být doplněna také protipožární ochranou celé ocelové konstrukce, kterou na Váš požadavek rádi provedeme.

Napište nám

Díky našemu variabilnímu systému Ocelová nosná konstrukce od ZEMAN PEM můžeme snadno zrealizovat jakýkoli návrh ocelové konstrukce haly. Na základě Vaší představy o nové hale Vám zpracujeme konkrétní návrh možného řešení montované haly včetně ceny. Stačí zaslat e-mailem skicu nebo popis Vašeho budoucího stavebního záměru. Inspirujte se ve fotogalerii našich realizovaných staveb.

Kontakty

Naplánujte si svoji montovanou halu ve 3D konfigurátoru

Využijte náš bezplatný, snadno ovladatelný 3D Konfigurátor haly pro první návrh Vašeho projektu.

3D konfigurátor

Jak využít naše ocelové nosné konstrukce: